KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847059
nr 1284 7059
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Kvinna med korv. Signerad, numrerad 27/40. Motivet: 50x63 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:09:22
28/10 13:41:59
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander